ADRASAN KAMP ALANLARI HAKKINDA HER ŞEY
Admin   14.04.2022 08:50

ADRASAN KAMP ALANLARI HAKKINDA HER ŞEY

Adrasan Kamp Alanları Hakkında Her Şeyi bu yazımızda bulabilirsiniz. Şehrin kaosundan, gürültüsünden kalabalığından uzaklaşmak isterseniz bloğumuzu incelemenizi ısrarla tavsiye ederim. Aynı zamanda gerek karavanla gerekse kamp alanlarında çadır kurarak yapacağınız sakin ve bireysel tatil düşünenlere  rutine dönmüş otel kurallarından kurtulmak isteyenlere hap niteliğinde tavsiyelerimiz olacak. Ayrıca malum yaşadığımız bu zorlu süreçleri yavaş yavaş geride bırakıyoruz. Bununla birlikte artık daha bireysel özgür olabileceğimiz kamp tatillerine yönelmeye de başlamadık. Kamp kurmak için en ideal yerler neresidir ? İşte birazdan buralardan bahsedeceğim sizlere. ilk olarak esas olan muhteşem üçlü deniz, tarih ve adrasan….

Adrasan Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı bir tatil beldesidir.  Bununla birlikte Adrasan koyu yaklaşık 2 km uzunluğa sahip sahili kristal gibi suyuyla vazgeçilmeziniz olacak bir yerdir. Dolayısıyla Likya Yürüyüş yolu güzqargahında bulunan Adrasan, bu serüveni tamamlayanların uğrak yerlerindendir.

Adrasan Kamp Alanları, nelerdir nerelere gidilir bir göz atalım isterseniz;

Adrasanda bulunan kamp alanlarından bazıları;

YÖRÜK OBASI KAMP ALANI

Sahile yakınlığı 700 , 800 metre olan ve yaklaşık 3 dönüm arazi üzerine kurulan bu kamp alanı bir tarafı narenciye bahçelerine bir tarafı ise denize konumlandırılmıştır sabahları portakal ve limon çiçeklerinin kokusunda uyanacağınız bir tatil vadediyor ziyaretçilerine. Tesiste cadır alanaları mevcut olduğu gibi bungalow tarzı odalarıda mevcuttur. Yalnız cadır temini sağlanamamaktadır. Zirayertçilerin çadırını kendi temin etmesi veya bungalow odalarda konaklaması gerekmektedir.

Yörük Obası

Tesiste kullanım alanları : tuvalet ve duş alanları , buzdolabı , içme suyu kaynakları , elektrik tir.

ADRASAN NAR KAMP ALANLARI

Sahile yürüme mesafesinde nar ağaçları içerisinde bulunan bu kamp alanı size kamp tatili yapmanız için bütün olanakları ve kolaylıkları sunuyor. Gün batımını çadırınızın yanında izlerken yakamoz eşliğinde huzuru dinleyeceğiniz muhteşem bir keyfi de beraberinde getirmekte.

Adrasan Nar Kamp

esiste kullanım alanları : elektrik (ortak kullanım alanlarında), lavobolar ve tuvaletler , duş alanları, mutfak alanları

ADRASAN GÜNEŞ’İN YERİ KAMP ALANI

Doğayla iç içe bulunan bu kamp alanında hijyen ve imkanlar istenilen standartdadır. Kurulum açısından oldukça rahat bir konuma sahip sessizliği ve sakinliğiyle meşhurdur. Adrasan Kamp Alanları sizin konforlu bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır.

Tesiste kullanım alanları: ortak alanlarda lavobolar ve duş yerleri , elektrik , mangal yakmak için alanlar restaurant ve marketler.

ADRASAN GÜMÜŞ KAMP ALANI

Adrasan sahilinin girişinde bulunan gümüş kamp alanı oldukça sık tercih edilen tesisdir. Gündüzleri sakinliği ve huzuru vaad ederken aynı zamanda akşamlarıda hareketli geceler sizi beklemektedir.

Gümüş Camping

esiste kullanım alanları : ortak alanda kullanıma sunulan wifi hizmeti, lavobolar , duşlar, ortak oturma alanları ve elektrik  başlıca hizmetlerdendir.

ADRASAN KOYU KAMP ALANI

Olimpos’a oldukça yakın olan bu kamp alanı tertemiz havası ile rahat kamp yerlerindendir. Ayrıca ulaşım açısından da oldukça rahat olması en önemli tercih sebeblerinden birisidir.

Tesiste kullanım alanları : Duş ve tuvalet alanları, bulaşık yıkama yerleri, ateş yakabileceğiniz alanlar ve içme suyu kaynaklarıdır.

Adrasan kamp alanları hakkında her şey hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.


Blog Hakkında Düşünceleriniz?