Biz Kimiz?

 

Tatillcim, otel ve tesislerin dijital pazarlama ve reklamlarına akıllı ve kolay hale getiren bir çözüm sağlayıcıdır. Firmamız 2020 yılında kurulmuştur. Bu süreçte sektör iç görüleri ve sahip olduğumuz kapsamlı pazar bilgisi, otellerin ve tesislerin tam olarak neye ihtiyaç duyduğunu ve dijitalleşme süreçlerinde karşılaştıkları temel zorlukların neler olduğunu deneyimlememizi ve anlamamızı sağladı.

 

Tatillcim, konaklama tesislerinin dijital varlıklarını ve marka bilinirliklerini artırmalarına, sahip oldukları işletmelerinin daha fazla trafik çekmelerine, sıfır komisyon ile daha fazla misafir alarak işletmelerin gelir ve karlılıklarını artırmalarına yardımcı olan yapay zekâ destekli yeni nesil dijital tatil platformu.

 

Tatillcim otellerin ve tesislerin dijital ayak izi oluşturmakta karşılaştıkları tüm zorlukları bilerek; Tesislerin pazarlama ve reklam yönetimlerini hızlı, kolay ve düşük bütçeli hale getirmek üzere tek bir platformda topladık. Tüm dijital ayak izlerinize, komisyon ödemeden doluluk oranlarını artırmanıza, zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz. Böylece, tesis kurumsal web-mobil site, sosyal medya, pazarlama ve reklamlar ile kaybedeceğiniz zamanı satış hedeflerinizi yakalamaya ve misafirlerinize unutulmaz bir deneyim sunmaya ayırabilirsiniz.

 

Siz karmaşık platformlara değil gönül rahatlığıyla misafirlerinize odaklanmanız için her şeyi basitleştiriyoruz. Bütün Tatillcim ürünlerini hiçbir deneyim ve teknik bilgiye sahip olmadan kolayca kullanabileceğiniz şekilde tasarladık.  Misafir-odaklı platformlarımız ile otellerin akılda kalıcı bir marka imajına sahip olmasını, misafirleriyle bire bir yakın ilişkiler kurmalarını ve onlar için unutulmaz deneyimler oluşturmalarını sağlıyoruz.